Katolička Tiskovna Agencija
Biskupske konferencije Bosne i Hercegovine

3. kolovoz 2020.

Vijesti

Sarajevo, 6. prosinac 2019.

LISTA STIPENDISTA ZAKLADE "ZA MUDROST I PLEMENITOST-PRO SAPIENTIA ET CLEMENTIA"

Preliminarni rezultati Natječaja za stipendije Zaklade "Za mudrost i plemenitost-Pro sapientia et clementia" za 2019./2020. godinu

Na Natječaj Zaklade „Za mudrost i plemenitost-Pro sapientia et clementia“ za akademsku godinu 2019./2020., prijavio se ukupno 191 student. Na sjedinci Upravnog vijeća Zaklade održanoj 05. prosinca 2019., donešena je odluka o dodjeli ukupno 100 stipendija. Od toga, tekuće akademske godine dodijeljeno je 25 novih stipendija.
 
Dana 17. prosinca 2019. godine u 11:00 biti će svečano potpisivanje Ugovora s novim stipendistima Zaklade, u auditoriju KŠC-a „Sv. Josip“ Sarajevo, Mehmed paše Sokolovića 11. Susret će započeti sv. Misom u crkvi Kraljice svete krunice u sastavu škole.
 
 
1) Novi stipendisti akademske godine 2019./2020.
 
Red.
broj.
Ime (Ime oca) prezime
Mjesto
Studij
1.
Iva (Ivo) Dedić
Prozor – Rama
SVEMO, Predškolski odgoj, I. god.
2
Robert (Mario) Franjić
Vareš
SVEMO, Kineziologija, I. god.
3.
Veronika (Marko) Ivić
Kupres
SVEMO, Sanitarno inž., I. god.
4.
Branka (Anto) Jelić
Prozor – Rama
UNSA, Šumarstvo, V. god.
5.
Dana (Josip) Jukić
Posušje
SVEMO, Psihologija, I
6.
Robert (Pero) Knežević
Uskoplje
SVEMO, Sestrinstvo, II. god.
7.
Katarina (Slavko) Lešić
Novi Travnik
SVEMO, Edukacijski, V. god.
8.
Katarina (Mato) Maljić
Ovčarevo
SVEMO, Radiologija, I. god.
9.
Mijo (Ilija) Marić
Boće-Brčko
UNBL, Geodezija, II. god.
10.
Elizabeta (Juro) Maros
Novi Travnik
SVEMO, Sestrinstvo, I. god.
11.
Josipa (Željko) Mikulić
Grude
SVEMO, Prehrambeno, IV. god.
12.
Martin (Marinko) Mikulić
Široki Brijeg
SVEMO, Politologija, IV. god.
13.
Marija (Grgo) Miletić
Čitluk
SVEMO, Logopedija, IV. god.
14.
Antea (Gordan) Naletilić
Široki Brijeg
SVEMO, Farmacija, II. god.
15.
Tadija (Gordan) Pervan
Livno
SVEMO, Građevina, I. god.
16.
Marko (Nediljko) Petrović
Tomislavgrad
SVEMO, Građevina, I. god.
17.
Josipa Petra (Davor) Pravdić
Kiseljak
UNSA, Ekonomija, III. god.
18.
Slavica (Stipan) Prskalo
Uskoplje
SVEMO, Radiologija, I. god.
19.
Antonija (Ivica) Sičaja
Prozor- Rama
SVEMO, Sanitarno inž., I. god.
20.
Ivan (Pavo) Šekerija
Uskoplje
SVEMO, Dentalna medicina, III. god.
21.
Marija (Ivo) Šošić
Novi Travnik
SVEMO, Radiologija, III. god.
22.
Ana (Ivica) Tomas
Bugojno
SVEMO, Kemija, III.
23.
Martina (Zoran) Topić
Posušje
SVEMO, Logopedija, I. god.
24.
Matea (Ivan)Topić
Posušje
SVEMO, Psihologija, II. god.
25.
Karla (Vlado)Vranjković
Posušje
SVEMO, Logopedija, I. god.
 
Kandidati koji smatraju da su povrijeđena njihova prava mogu uložiti isključivo pismeni prigovor Upravnom vijeću Zaklade, u roku od osam dana od dana objave rang liste, poštom, na adresu: Zaklada za mudrost i plemenitost-Pro sapientia et clementia“, Mehmed paše Sokolovića 11, 71 000 Sarajevo.
 
Upravno vijeće Zaklade će u roku od osam dana donijeti konačnu odluku po prigovoru. 
 
Kandidati koji nisu dobili stipendiju mogu preuzeti svoju dokumentaciju na glavnoj porti KŠC-a., Mehmed-paše Sokolovića 11, Sarajev.
 
 
2) Lista studenata koji su upisali narednu godinu studija, i time stekli uvjet za produženje stipendije, za akademsku godinu 2019./2020.
 
Red.
broj.
Ime (Ime oca) Prezime
Mjesto
Studij
1.
Babić (Ivan) Matej
Prozor
SVEMO, radiološka teh. V.
2.
Batinić (Anto) Marija
Uskoplje
UNSA, psihologija V.
3.
Bagarić (Stojan) Marko
Tomislavgrad
Agronomija, MO, V. god.
4.
Barešić (Ilija) Magdalena
Žepče
Engleski i njemački jezik, MO, V. god.
5.
Barušić (Dalibor) Božana
Tuzla
Rudarski fakultet, TZ, V. god.
6.
Benković (Đuro) Ivana
Orašje
UNTZ, Psihologija, II. god.
7.
Bikić (Željo) Nikolina
Nova Bila
Farmacija, TR, V. god.
8.
Bogut (Vinko) Matea
Posušje
Ekonomija, MO, V. god.
9.
Bošković (Slavko) Josipa
Stolac
SVEMO, Građevina, II. god.
10.
Boto (Vlado) Petra
Humac
Logopedija, MO, V. god.
11.
Boto (Blago) Kristina
Ljubuški
SVEMO, ekonomija IV.
12.
Brekalo (Mladen) Minea
Sarajevo
UNSA, Ekonomija, III. god.
13.
Ćorić (Mario) Mihaela
Mostar
SVEMO, radiologija IV.
14.
Ćosić (Milenko) Gabrijela
Usora
UNTZ, Medicina, III.
15.
Čuturić (Branko) Matea
Vitez
SVEMO, Socijalni rad, III.
16.
Dedić (Marko) Katja
Prozor-Rama
SVEMO, Logopedija, II. god.
17.
Dilber (Ivica) Ružica
Posušje
SVEMO, Zdravstveni studiji, III. god.
18.
Drmić (Ivo) Kristina
Vitez
SVEMO, Kemija, III.
19.
Faletar (Ilija) Jelena
Prozor-Rama
Medicinski fakultet, MO, V. god.
20.
Fišić (Ivica) Ivana
Dolac na Lašvi
UNSA, Pedagogija, II. god.
21.
Gabrić (Luka) Ilija
Tomislavgrad
Politologija, MO, V. god.
22.
Gazibarić (Dragan) Mario
Nova Bila
UNSA, Zdravstveni studiji, II. god.
23.
Grabovac (Zdravko) Valentina
Vitez
SVEMO, Farmacija, III. god.
24.
Grbešić (Dragan) Marija
Široki Brijeg
SVEMO, Farmacija, V. god.
25.
Grubišić (Ante) Zvonimir
Posušje
SVEMO, Fizioterapija, II. god.
26.
Ivančević (Petar) Katarina
Prozor-Rama
UNSA, Građevina, III. god.
27.
Ivešić (Mladen) Josip
Žepče
SVEMO, Psihologija, III. god.
28.
Ivić (Ivan) Ivana
Kupres
SVEMO, Radiologija, III. god.
29.
Jukić (Vlado) Marijana
Posušje
SVEMO, Socijalni rad, V. god.
30.
Jurišić (Frane) Ivan
Posušje
SVEMO, Informatika, II. god.
31.
Kalfić (Jozo) Vinko
Čapljina
SVEMO, Elektrotehnika, II. god.
32.
Kavazović (Damir) Manjana
Sarajevo
UNSA, Romanistika i talijanski, II. god.
33.
Kraljević (Marijo) Anja
Široki Brijeg
SVEMO, Strojarstvo, IV. god.
34.
Kvesić (Darinko) Ivana
Kočerin
SVEMO, Farmacija, III. god.
35.
Kvesić (Tomislav) Katarina
Kočerin
SVEMO, Predškolski odgoj, IV. god.
36.
Lauc (Mate) Marijana
Ljubuški
Edukacijsko rehab., TZ, V. god.
37.
Lesko (Mile) Vinka
Čitluk
SVEMO, Katehetski, III. god.
38.
Lovrić (Ivica) Karla
Žepče
UNSA, Arhitektura, III. god
39.
Lozančić (Zlatko) Anja
Kupres
FPMOZ, Biologija, III. god.
40.
Lučić-Jozak (Nikica) Ana
Turbe-Travnik
SVEMO, Radiologija, II. god.
41.
Lukić (Nedeljko) Sara Kristina
Banja Luka
UNBL, Novinarstvo, III. god.
42.
Marić (Miro) Ivana
Neum
Ekonomski fakultet, MO, V. god.
43.
Marić (Marinko) Jelena
Stolac
SVEMO, Pravo, II. god.
44.
Marković (Vinko) Ivana
Žepče
SVEMO, Zdravstvene studije, III. god.
45.
Markota (Zdravko) Petra
Ljubuški
UNDŽBD, Dizajn enterijera, IV. god.
46.
Matić (Zdravko) Ivana
Tomislavgrad
SVEMO, Informacijske znan., III. god.
47.
Mišetić (Pavao) Lana
Ljubuški
SVEMO, Medicina, IV. god.
48.
Mrakić (Kemal) Muamera
Travnik
TR, Farmacija, V. god.
49.
Perutina (Petar) Ilija
Stolac
Medicinski fakultet, MO, VI. god.
50.
Perić (Dragan) Ivan
Prozor-Rama
SVEMO, Građevina, V.
51.
Perić (Nikica) Vedrana
Stolac
SVEMO, strojarstvo V. god.
52.
Perić (Miro) Suzana
Plješivac-Greda
SVEMO, pedagogija IV. god.
53.
Posavac (Borislav) Marko
Uskoplje
SVEMO, kriminalistika IV.
54.
Previšić (Marko) Marija
Stolac
Edukacijski fakultet, MO, V. god.
55.
Protuđer (Ivan) Ilijana
Fojnica
UNSA, Ekonomija, III. god.
56.
Prskalo (Mario) Ružica
Gradnići
SVEMO, njemački jezik IV.
57.
Radoš (Ivan) Anamarija
Tomislavgrad
SVEMO, pedagogija V.
58.
Sabljić (Miroslav) Kristian
Široki Brijeg
SVEMO, Pravo, V. god.
59.
Sherry (Allian Francis) Irena Mira
Zenica
UNZE, Građevina, III. god.
60.
Slomo (Bruno) Sara
Kiseljak
UNSA, Zdravstveni studiji, II. god.
61.
Spajić (Pero) Marinela
Žepče
SVEMO, Farmacija, III.
62.
Šarić (Marko) Ivana
Travnik
SVEMO, socijalni rad IV.
63.
Šiljeg (Željko) Marija
Ljubuški
SVEMO, ekonomija V.
64.
Šimić (Nikola) Josip
Vareš
SVEMO, Strojarstvo, IV. god.
65.
Šimunić (Dragan) Danijela
Kiseljak
UNSA, Ekonomija, IV.
66.
Šiško (Ivo) Ivona
N. Travnik
UNSA, Muzička akademija, IV.
67.
Šudić (Ante) Glorija
Široki Brijeg
SVEMO, Edukacijska reh., IV. god.
68.
Trogrlić (Josip) Iva
Žepče
SVEMO, ekonomija IV.
69.
Vidović (Dražen) Andrea
Bugojno
Razredna nastava, MO, V. god.
70.
Vidović (Ljupko) Bernarda
Bugojno
SVEMO, Fizioterapija, V.
71.
Vrebac (Frano) Matej
Fojnica
UNSA, Talijanski jezik, IV. god.
72.
Vujica (Markica) Klaudija
Brestovsko
Agronomija, MO, V. god.
73
Vukoja (Stanko) Ivana
Grude
SVEMO, Razredna nastava, IV. god.
74.
Zovko (Stjepan) Marko
Mostar
SVEMO, Medicina IV. god.
75.
Zmaić (Zvonimir) Josip
Odžak
UNTZ, Radiologija IV. god.
 
Studenti označeni crvenom bojom nisu dostavili potvrdu o 48 satnom volontiranju u karitativnim, odgojnim i socijalnim ustanovama, odnosno ekološkim udrugama. Ukoliko istu ne dostave do 13. prosinca, gube pravo na nastavak stipendiranja.
 
U Sarajevu, 05. prosinca 2019.
 
Predsjednik Upravnog vijeća
Msgr. Dr. Pero Sudar, v.r.
 
 

 

PREPORUČI
Centar za savjetovanje Vrhbosanske nadbiskupije

VIDEO

FOTO

AUDIO

  • Loading the player...
    2. kolovoz 2020.

    Le parole del Papa per il lavoro - Angelus 2020 08 02

Sljedeca
 
Ured za brak i obitelj Vrhbosanske nadbiskupije

Copyright © 1996-2020 KTA BK BiH. Sva prava pridržana.
Sadržaji s ovih stranica se mogu prenositi bez posebne dozvole uz navođenje izvora.

Katolička tiskovna agncija Biskupske konferencije Bosne i Hercegovine
Kaptol 32, 71000 Sarajevo, Bosna i Hercegovina
tel/fax: + 387 33 666 865
e-mail: